Trenažér slovní zásoby

Slovní zásoba je základním stavebním kamenem k porozumění cizímu jazyku. K jejímu úspěšnému osvojení a procvičení je trenažér slovní zásoby úspěšnou metodou, určenou jak pro úplné začátečníky, tak i pro falešné začátečníky. Tato zábavná a zároveň efektivní forma učení slovíček je určená především k osvojení základních slov a jejich aktivnímu využití v běžné konverzaci.

Je známou pravdou, že učení cizích jazyků má pozitivní účinky na strukturu mozku. Londýnští vědci vypozorovali, nárůst šedé mozkové hmoty u lidí, mluvících více než jedním jazykem. Množství šedé hmoty mozkové je přímo vázané na inteligenci člověka a jeho paměť. Nejvýraznější nárůst této hmoty vykazovali jedinci učící se cizí jazyk ve věku do 35 let.

Ačkoli z těchto závěrů vyplývá, že jazyk se naučíte snáze v mladším věku, neznamená to, že v pozdějším nemáte šanci. Zkrátka čím dříve začnete, tím lépe. Neodkládejte proto učení němčiny už ani den a začněte hned!

Začni s tréninkem!

Procvičení nejdůležitějších německých slovíček a osvojení německé slovní zásoby, efektivní metodou vhodnou jak pro začátečníky, tak i pokročilé zcela zdarma.

Zde zvolte směr výuky:

Česky -> Německy Německy -> Česky