Časování německých sloves

Časování německých sloves je pro nejednoho studenta německého jazyka oříškem. V následujícím setu několika praktických cvičení jsme pro vás připravili německá slovesa, která máte za úkol správně vyčasovat ve vámi zvoleném slovesném čase.

Vlastní vpisování jednotlivých tvarů sloves ve všech osobách, v jednotném i množném čísle, v těchto cvičeních vám pomůže zdokonalit a zautomatizovat vaše stávající povědomí o časování sloves v daném slovesném čase. Příkladová slovesa vám budou předkládána od nejjednodušších po nejtěžší, tak, že vám pomohou odhalit vlastní hranice a meze znalostí a dále je prohloubit. Díky této posloupnosti náročnosti jsou cvičení vhodná jak pro naprosté začátečníky, tak i pro pokročilé studenty němčiny.

Procvičte si časování německých sloves
Přidat

Účinnost našich cvičení rovněž zvyšuje „chytrý systém“, který vrací zpátky do oběhu slovesa, v nichž jste chybovali, dokud si nebudete jejich časováním naprosto jistí. Ve vedlejším rámečku pak můžete po celou dobu sledovat procentuální hodnocení úspěšnosti vašich odpovědí a to celé zdarma, každý den, z vašeho domácího počítače, tabletu i mobilního telefonu.


Kontakt